Odpovedal:
k1357
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.864,
zo dňa 23.09.2009.
videné 162x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197864:
Neda mi nevyjadrit moj nazor. To, ze svet naokolo je "zly" nie je dovod, aby sme sa spravali rovnako, alebo ospravedlnovali neveru, pretoze doba je taka. Iba na nas zalezi, ci pojdeme s alebo proti prudu. Vela tiez zavisi od vychovy a v akom prostredi clovek vyrasta. Od zvierat sa odlisujeme prave tym, ze sa vieme ovladat, ale musime chciet a poznat vyznam slova moralka. Ja neprestanem do konca zivota dakovat mojim svokrovcom za mojho muza, ktoreho vychovali tak, aby sa za neho nemuseli hanbit, sme spolu 15 rokov. Verim Dagmar, ze sa prenesies cez tu trpku skusenost a najdes muza, ktory je "iny". Su taki, ver mi. Vela uspechov.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(161x, Dagmar pre k1357, zo dňa 2009-09-23)
|
|
|