Odpovedal:
Mirka
|
Re: Rontgen hlavy?
(číslo príspevku 197.899,
zo dňa 23.09.2009.
videné 119x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197899:
Ja mam stastie ze mojmu manzelovi to nevadi lebo pred par rokmi mi to tiez uberalo na sebavedomi a tiez na penazenke kedze na kazdu nohu padla 1 Opilca. Mam aj depilator ale ja zas neznesiem tu depilaciu a ani vosk (to sa mi robia fleky). Muz je nastastie tiez velmi zarasteny tak sa pri nom necitim blbo. Drzim palce nech dr. pomozu. Potom prosim napis ako to dopadlo, mozno aj ja sa odhodlam na nejake riesenie.
|
|
|