Odpovedal:
Ivan
|
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 195.582,
zo dňa 19.08.2009.
videné 402x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 195582:
už sa mi trošku pretrhla niť. Ale streptokoka mala preliečeného penicilinom a ak sa teraz má liečiť ten agalactiae, tak si myslím, že asi zbytočne.Ale možno to bolo opačne, ale furt to vychádza , že lx asi zbytočne, hoci si už nepamätám aké a či vôbec boli obtiaže. Tehotnosť teraz neviem.
|
|
|