Odpovedal:
Jara pre Dagmar
|
Re: vyčerpanosť,depresie
(číslo príspevku 196.337,
zo dňa 30.08.2009.
videné 160x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196337:
Jasne, Dagmar, z tvojich slov po troske sa robi nejaka mozaika, viem ze si mala a prezila vselico. No garantujem, ze citove vykyvy moze zazit aj taka stara korytnacka, ako som ja :-)Tiez som uz dufam za etapou naivnych rokov, no kazdy jeden vztah, ci uz klasicky rodinny s ludmi, ktorych si nevyberame ale "schytame", ci partnersky, kazdy ma v sebe skrytu moznost bolesti.. existancne a ine "technicke" radsej ani nespominam. Aj ked uz nahle alebo nerozumne lasky nemusim, aj mne sa stalo.. jasne ze nie to co trapi Adrianu, ale riadne depresivne ukoncenie sa mi postastilo aj tot nedavno. Vlsatne uz celkom davno:-) pomaly aj tristvrte roka dozadu.. booze to je davna minulost:-) Dnes uz sa usmievam.
|
|
|