Odpovedal:
mirecka
|
Re: hrozostrasne depresie
(číslo príspevku 196.474,
zo dňa 02.09.2009.
videné 250x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196474:
ano uvazovala som o tom a je to fakt dobry napad. ale momentalne studujem na VS a tento semester ma caka prax (studujem soc. pracu, takze prax bude v nejakom DSS alebo v niecom podobnom). no a ak by sa mi v domove pacilo, tak by som tam mozno chodila aj ako dobrovolnicka. uz coskoro pojdem na prax a sa tesim - aspon z niecoho :o)
|
|
|