Odpovedal: Dagmar pre domcu
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.924, zo dňa 10.09.2009. videné 171x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196924:
Hm, s tymi ciarkami to nie vzdy byva tak, dakedy su blede a vsetko je uplne v pohode....ale nechcem ti protirecit. Pribrala si z toho lieku? Fakt, je to vela? To by sa malo upravit. Lekar mal pravdu, s tym co povedal, snazil sa ta utesit :-)) ale ma fakt pravdu ze nemusis na operaciu. To je super. Mozno to vsetko tak proste malo byt, ktovie ake pridu casy, ja viem ze toto ta neutesi vobec ale su aj horsie osudy. Mas uz jednu dceru, aj to je vela, ini nemaju nic. Mozno prisiel cas na ine veci v zivote, vzdy sa vsetko deje tak ako ma. Tymto ta nechcem odradzat od dalsich pokusov a snazeni. Mozno by bolo babo chore alebo postihnute, vies ako, treba to vidiet z tej dobrej stranky. Aj keby si ma teraz asi najradsej vyhodila z miestnosti :-). Ja chapem tvoje trapenie.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Ovulácia (210x, domča pre Dagmar, zo dňa 2009-09-10)