Odpovedal:
domča pre Dagmar
|
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.923,
zo dňa 10.09.2009.
videné 198x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196923:
Ale tak už v pohode, ja som to akosi vedela, že keď tie čiarky boli bledé, že to nebude len tak, predsa to už bolo na 36 DC a mali by na tom teste svietiť.
Navštívila som bylinkára, dokonca sa tomu nebránil ani môj gynekológ, povedal že, čaje by mi ublížiť nemali. A ten clostil, ten som vysadila, neviem či som urobila dobre, no rastie mi z neho celé telo a to ja nemusím, malo by len bruško, teda aj to mi rastie ale zo sadla. Možno ma to za pár mesiacov chytí, uvidíme.
A gynekológ povedal, že to má aj také maličké pozitívum, keďže som otehotnela, nemusím ísť na tú laparoskopiu vaječníkov.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Ovulácia
(171x, Dagmar pre domcu, zo dňa 2009-09-10)
|
|
|