Odpovedal: domča pre Dagmar
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.923, zo dňa 10.09.2009. videné 198x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196923:
Ale tak už v pohode, ja som to akosi vedela, že keď tie čiarky boli bledé, že to nebude len tak, predsa to už bolo na 36 DC a mali by na tom teste svietiť.
Navštívila som bylinkára, dokonca sa tomu nebránil ani môj gynekológ, povedal že, čaje by mi ublížiť nemali. A ten clostil, ten som vysadila, neviem či som urobila dobre, no rastie mi z neho celé telo a to ja nemusím, malo by len bruško, teda aj to mi rastie ale zo sadla. Možno ma to za pár mesiacov chytí, uvidíme.
A gynekológ povedal, že to má aj také maličké pozitívum, keďže som otehotnela, nemusím ísť na tú laparoskopiu vaječníkov.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Ovulácia (171x, Dagmar pre domcu, zo dňa 2009-09-10)