Odpovedal:
Tono
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.022,
zo dňa 11.09.2009.
videné 194x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197022:
Presne tak. Frontin, Xanax alebo Neurol. Vsetko je to ten isty liek - Alprazolamum. Par miligramov a budes sa citit v pohode ako babatko. ;)
|
|
|