Odpovedal: Tono
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.022, zo dňa 11.09.2009. videné 194x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197022:
Presne tak. Frontin, Xanax alebo Neurol. Vsetko je to ten isty liek - Alprazolamum. Par miligramov a budes sa citit v pohode ako babatko. ;)