Odpovedal: Ján
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.412, zo dňa 16.09.2009. videné 227x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197412:
Lieky na úzkosť a depresívne stavy, žiaľ, účinkujú až po 14 dňoch, aj neskôr. Pri nevoľnosti z úzkosti je vždy ráno zlé a v priebehu dňa sa stav zlepšuje a človek je večer v pohode a ráno zase ten kolotoč. Prečítajte si príbalový letáčik, malo by to tam byť takto napísané.