Odpovedal:
Ján
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.412,
zo dňa 16.09.2009.
videné 227x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197412:
Lieky na úzkosť a depresívne stavy, žiaľ, účinkujú až po 14 dňoch, aj neskôr. Pri nevoľnosti z úzkosti je vždy ráno zlé a v priebehu dňa sa stav zlepšuje a človek je večer v pohode a ráno zase ten kolotoč. Prečítajte si príbalový letáčik, malo by to tam byť takto napísané.
|
|
|