Odpovedal: Dagmar pre Babusu
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.830, zo dňa 22.09.2009. videné 168x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197830:
Babusa, viem ze si fajn baba a viem ze to nemyslis zle, ale ono to vypada tak, ze vsetky zeny ktorym sa to stalo su nejake hlupane, ktore si nevsimli take veci, ako ze chlap nespi vzdy doma a podobne. Ale ver mi, nie je to take jednoduche. Nie kazdy ma pracu kde je o stvrtej poobede doma, nalepeny na partnerke a ta ma kazdy jeden den dokonaly prehlad o tom kde je, s kym je a co robi. Su vztahy kde sa ani hned nezije spolu v jednej domacnosti, ci muz moze mat povolanie, kedy nie je vzdy v noci doma (to ti nenapadlo?), pripadne moze mat cosi ako viacero telefonov, druhy byt, o ktorom ty ani netusis a tak dalej. Moznosti je tak vela. Inak by vsetky zeny, ktorym sa to stalo a je jedno ci maju 20,30 alebo 50 ci su na dochodku totalne hlupe trapky a nie su. Su tam zastupene vsetky skupiny, mam napr. znamu, pediatricku, uzasna zena , krasna, inteligentna, mlada, a muz (lekar) ju podvadzal uspesne niekolko rokov a podozrenie prislo velmi n eskoro. Venoval sa jej tak ako dovtedy, aj co sa tyka sexu atd, dovolenky, proste nemala sancu. Aj ta bola obycajna hlupana, ktora neprisla na to ze muz ju podvadza? Fakt, neprajem ti zazit nic podobne, ale stat sa to moze kazdemu. Aj po rokoch uzasneho a verneho vztahu.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (176x, Babusa, zo dňa 2009-09-22)