Odpovedal:
domča pre Dagmar
|
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.233,
zo dňa 28.08.2009.
videné 212x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196233:
Tak to si píš, že z nervami som v keli, v kýbli a neviem kde ešte. Ale tak uvidím, čo povie v pondelok. Potom ti napíšem, čo a ako. Zatial papa a príjemný víkend. A drž palce, no v mojom prípade zatni aj tie na nohách.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Ovulácia
(198x, domča pre Dagmar, zo dňa 2009-09-10)
|
|
|