Odpovedal: domča pre Dagmar
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.233, zo dňa 28.08.2009. videné 212x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196233:
Tak to si píš, že z nervami som v keli, v kýbli a neviem kde ešte. Ale tak uvidím, čo povie v pondelok. Potom ti napíšem, čo a ako. Zatial papa a príjemný víkend. A drž palce, no v mojom prípade zatni aj tie na nohách.