Odpovedal:
Mira
|
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.755,
zo dňa 08.09.2009.
videné 186x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196755:
Dá sa povedať že som ustálená, cítim sa skoro výborne, som aktívna, všetko zvládam a na všetko /myslím tým prácu/ mám chuť. Beriem Cipralex 20 mg denne. Kým mi však lekárka prišla na to akú dávku potrebujem, niečo to trvalo. Ale dočkala som sa. Ver, aj tebe sa polepší, je to dlhý proces ale s pomocou lekára a liekov to zvládneš. Držím palce.
|
|
|