Odpovedal: Mária
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.754, zo dňa 08.09.2009. videné 191x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196754:
Mirka ja priebežne sledujem Vaše príspevky. Prežila som podobné. Aký je Váš stav teraz? Ste úplne bez príznakov? Aké lieky beriete?