Odpovedal:
ema
|
Re: Stalo sa aj vám...
(číslo príspevku 197.174,
zo dňa 13.09.2009.
videné 243x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197174:
ja som tu písala pre dvoma dnami čo mám za problém podobné ako ty, ja cítim uplne zufalstvo, úzkosť a všetci mi hovoria, prečo?ked mám dobreho muža, krasne deti a a mám takéto stavy, ťažko to niekomu vyvetlíš, ked su ludia, ktorí sa s depresiou nikdy nestretli.
|
|
|