Odpovedal: ema
Re: Stalo sa aj vám...
(číslo príspevku 197.174, zo dňa 13.09.2009. videné 243x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197174:
ja som tu písala pre dvoma dnami čo mám za problém podobné ako ty, ja cítim uplne zufalstvo, úzkosť a všetci mi hovoria, prečo?ked mám dobreho muža, krasne deti a a mám takéto stavy, ťažko to niekomu vyvetlíš, ked su ludia, ktorí sa s depresiou nikdy nestretli.