Odpovedal: erika35
Re: Stalo sa aj vám...
(číslo príspevku 197.149, zo dňa 13.09.2009. videné 215x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197149:
Ema
vôbec netuším či som von z depresie,bola som dvakrát hospitalizovaná,raz aby som predišla pokusu pojesť lieky,druhý raz,lebo sa to stalo,pred dvoma týždňami detto,zajtra nastupujem do denného psych.stacionára a beriem to pre seba ako moju poslednú šancu,stále mám pocit,že môj život nemá zmysel,som bez práce,bez príjmu,jediné,čo ma ešte ako tak drží je moja rodina-deti a manžel,kvôli nim sa ako tak snažím.Asi to nie je tá správna odpoveď,ktorú by si očakávala,ešte je asi priskoro hovoriť,či som z toho vonku.Možno práve preto má tá záležitosť s tou mojou priateľkou tak citovo zobrala a pripísala som si vinu sebe.Erika