Odpovedal: Zuzana
Re: Pauza vo vzťahu
(číslo príspevku 197.353, zo dňa 16.09.2009. videné 346x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197353:
Ja nerozumiem preco by bezpapierovy vztah mal byt prejavom nezrelej osobnosti...Jasne, zoberme sa, lebo sme si urobili dieta a po case sa zase rozvedme. Ja by som s takym muzom ani nerozmyslala o dietati a uz vobec ho neziadala o svadbu nieto tak ho nutila.