Odpovedal:
Jara pre Dagmar
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.801,
zo dňa 22.09.2009.
videné 151x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197801:
Nejde o to ci zapadas..
Ja by som rada citala nazor muzov. Mladsich, podla moznosti. Max napisal. Jeho nazory poznam davno.
Nejde o nic proti tvojej osobe. Zazila som neveru muza okolo 50-ky, takisto klamal dve..
no to bolo po viac ako 20 rokoch manzelstva.
Zaujima ma, ci aj ini mladsi ludia maju takyto nazor, ci som uz ozaj "vcerajsia", ci je dnes ozaj vseobecnou normou nemat iluzie, povazovat pudy za urcujuce v nasom spravani.. ak je to tak, ak sa tu neozve ani jeden muz, ktory (predsa anonymne...) povie opacny nazor.. tak mam do buducna velmi lahku ulohu:
Prestat si citat podobne fora.. lebo ved trapenie zien, ktore nestihli ist s dobou, su potom nacisto smiesne..
(P.S. Dagmar, my dve vse vyznieme, ako keby som s tebou bojovala. Nie je to tak. Beriem ta ako zenu - mladsi rocnik, ktora mi stelesnuje zovseobecnenie nazorov.. ak "bojujem", tak s tym, ze neviem prist na chut tejto dobe.. zial. A moze sa to pokojne pripisat "generacnemu problemu".. asi si ho na tebe ozrejmujem:-) tak to neber prosim osobne. Tvoje odborne rady ohladne gyn.problemov si vysoko cenim..)
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(204x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)
|
|
|