Odpovedal:
Dagmar pre Jaru
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.799,
zo dňa 22.09.2009.
videné 170x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197799:
Jara, ja som nic nikomu neodobrila! Iba som napisala, ze sa mi to tiez stalo a som este mlada. Nepodvadzala som ja ale on. Prepac ale co sa mam dalej zivit iluziami, ked vidim aka je vsade naokolo realita? Cena, ktoru som zaplatila ja, bola privysoka a nasledky nesiem dodnes. Je mi luto, ze nezapadam do vzoru mladych ludi naivne veriacich v lasku a hlavne vernost na veky vekov amen.
Ale po mojich skusenostiach jednoducho uz NIE. Doplatila som na to.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(151x, Jara pre Dagmar, zo dňa 2009-09-22)
-
Re: Nevera
(205x, Dagmar pre Jaru,
zo dňa 2009-09-22)
|
|
|