Odpovedal: Dagmar pre Jaru
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.799, zo dňa 22.09.2009. videné 170x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197799:
Jara, ja som nic nikomu neodobrila! Iba som napisala, ze sa mi to tiez stalo a som este mlada. Nepodvadzala som ja ale on. Prepac ale co sa mam dalej zivit iluziami, ked vidim aka je vsade naokolo realita? Cena, ktoru som zaplatila ja, bola privysoka a nasledky nesiem dodnes. Je mi luto, ze nezapadam do vzoru mladych ludi naivne veriacich v lasku a hlavne vernost na veky vekov amen.
Ale po mojich skusenostiach jednoducho uz NIE. Doplatila som na to.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (151x, Jara pre Dagmar, zo dňa 2009-09-22)
    • Re: Nevera (205x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)