Odpovedal:
ema
Re: Stalo sa aj vám...
(číslo príspevku
197.144
, zo dňa 13.09.2009. videné 215x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 197144:
ahoj, erika, ja sa Ta chcem len opýtať, čo Ti pomohlo dostať sa z depresia?
Reakcie na príspevok:
Re: Stalo sa aj vám...
(215x, erika35, zo dňa 2009-09-13)
Re: Stalo sa aj vám...
(243x, ema, zo dňa 2009-09-13)
Re: Stalo sa aj vám...
(221x, erika35 , zo dňa 2009-09-13)
Re: Stalo sa aj vám...
(208x, ema, zo dňa 2009-09-14)
Re: Stalo sa aj vám...
(136x, erika35 , zo dňa 2009-09-14)