Odpovedal: Elena
Re: Pauza vo vzťahu
(číslo príspevku 197.334, zo dňa 15.09.2009. videné 230x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197334:
Milý Milan,

žiadny prejav nezrelej osobnosti-práve naopak. Ak muž urobí dieťa a chce sa oň starať, tak nech si ženskú normálne aj zoberie za ženu. Nech sa na mňa pokojne znesie spŕška kritiky-"bezpapierový"vzťah je práve prejavom nezrelej osobnosti, ak už má byť aj dieťa. Nezrelej osobnosti, nezodpovednosti a "otvorených zadných dvierok". Čo je to za blbosť a sebeckosť zo strany toho chlapa, že vôbec navrhol za tých predchádzajúcich okolností, aby malo dieťa po ňom meno?! Na to by som sa teda rozhodne vykašlala aj ja.