Odpovedal: Dagmar pre Jozefa
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.788, zo dňa 22.09.2009. videné 229x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197788:
Dakujem, Jozef. Myslela som to dobre. Preto na tomto fore nemam problem pisat o mojich vlastnych chybach, bolo ich dost. Obcas tym narazim na iluzie druhych, ale co mam druhym nahovarat ze vsetko je uzasne ked to tak nie je? Ja som sa o nevere mojho byvaleho partnera dozvedela ako posledna. Tak to aj byva. Zbytocne som sa trapila a hladala chybu v sebe, potom vysli na svetlo veci....keby som toto vsetko bola vedela, mohla som si usetrit vela trapenia a slz. Bol profesionalny klamar a klamal nas obidve. Uspesne. Kto nezazije, nepochopi. Preto sa uz snazim nehladiet sa na muzov cez ruzove okuliare, co sa niektorym nepaci. Skoda.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (184x, Jara , zo dňa 2009-09-22)
    • Re: Nevera (170x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)
      • Re: Nevera (151x, Jara pre Dagmar, zo dňa 2009-09-22)
        • Re: Nevera (205x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)
          • Re: Nevera (162x, k1357, zo dňa 2009-09-23)
            • Re: Nevera (161x, Dagmar pre k1357, zo dňa 2009-09-23)
              • Re: Nevera (156x, pre silviu, zo dňa 2009-09-24)