Odpovedal:
Dagmar pre Jozefa
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.788,
zo dňa 22.09.2009.
videné 229x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197788:
Dakujem, Jozef. Myslela som to dobre. Preto na tomto fore nemam problem pisat o mojich vlastnych chybach, bolo ich dost. Obcas tym narazim na iluzie druhych, ale co mam druhym nahovarat ze vsetko je uzasne ked to tak nie je? Ja som sa o nevere mojho byvaleho partnera dozvedela ako posledna. Tak to aj byva. Zbytocne som sa trapila a hladala chybu v sebe, potom vysli na svetlo veci....keby som toto vsetko bola vedela, mohla som si usetrit vela trapenia a slz. Bol profesionalny klamar a klamal nas obidve. Uspesne. Kto nezazije, nepochopi. Preto sa uz snazim nehladiet sa na muzov cez ruzove okuliare, co sa niektorym nepaci. Skoda.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(184x, Jara , zo dňa 2009-09-22)
-
Re: Nevera
(170x, Dagmar pre Jaru,
zo dňa 2009-09-22)
-
Re: Nevera
(151x, Jara pre Dagmar, zo dňa 2009-09-22)
-
Re: Nevera
(205x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)
|
|
|