Odpovedal: Jara
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.797, zo dňa 22.09.2009. videné 184x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197797:
Dagmar Tvoja aj Maxove nazory by som bez mihnutia oka prijala ako vseobecne platne, keby..
Keby sa jednalo o muzov v dlhorocnom mozno uz rutinnom vztahu.
Ked taketo pribehy "odobria" mladsie rocniky, zasnem. Som asi z ineho sveta. Nevera sice dnes uz je skoro bezny a kazdodenny jav, ale u mladych, kratko spolu zijucich partnerov este stale ocakavam, ze Laska nie je len slovo , ze Iluzie este stale patria k zivotu, ze nevera sposobuje bolest a ze muz, co zije s partnerkou chvilku, a potrebuje "pretahovat" vsetko co sa pohne a nevylezie na strom, je mi stale zial, protivny.. Cim nehovorim, ze to nie je caste, ale aby ste to vo veku, ktory zacina cislicou 2, zatial bezdetni mladi ludia, povazovali za prijatelnu spolocensku normu, no tak potom parove spoluzitie hadam uz aj stratilo opodstatnenie.
Potom na tomto fore navrhujem neriesit nic zo vztahovych problemov.
Navrhujem vyhlasit axiomy typu Konanie muzov ovladaju pudy, je to v pohode, muz je len samec s pohlavnymi pudmi, nic ine nedava v zivote zmysel..
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (169x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)
    • Re: Nevera (151x, Jara pre Dagmar, zo dňa 2009-09-22)
      • Re: Nevera (205x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 2009-09-22)