Odpovedal: Milan
Re: Pauza vo vzťahu
(číslo príspevku 197.291, zo dňa 15.09.2009. videné 300x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197291:
Pochybujem, ze sa niekto ide zenit kvoli oteckovskym pocitom :)) Jasne, ze chcel, aby sa dieta volalo po nom - to chce kazdy muz, ktory sa chce starat o svoje dieta. Som presvedceny, ze mlada sa chcela vydavat a hrozila, ze dietatu da priezvisko po sebe, ak jej to zelanie fesak nesplni. Prejav nezrelej osobnosti.
Ziadne behanie po uradoch a podstupovanie neviem coho na matrikach nie je potrebne. :)) Suhlasne vyhlasenie o otcovstve nenarodeneho dietata ti na matrike daju na pockanie, staci sa tam vybrat iba raz a za 15 minut ti ho vystavia. A to je vsetko. Urcite menej namahave ako zorganizovat svadbu. ;) Pri narodeni mamicka toto vyhlasenie odovzda v nemocnici. A otecko potom moze ist vybavovat dalsie formality na urady bez toho, aby aj matka dietata musela byt pri tom.