Časová postupnosť 228436 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(255x, Mirka, zo dňa 28.09.2009, číslo príspevku 198.091)
Srdcová záležitosť
(406x, Peter BB, zo dňa 28.09.2009, číslo príspevku 198.090)
Re: pre gastroenterologa-laktaza?
(210x, Ivan, zo dňa 28.09.2009, číslo príspevku 198.089)
Re: Tetanovka
(369x, Ivan, zo dňa 28.09.2009, číslo príspevku 198.088)
Re: astma bronchiales
(140x, Ivan, zo dňa 28.09.2009, číslo príspevku 198.087)
Re: Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(255x, Ivan, zo dňa 28.09.2009, číslo príspevku 198.086)
Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(273x, Aja - otázka pre Ivana, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.085)
Re: pre gastroenterologa-laktaza?
(196x, slavo, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.084)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(197x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.083)
Re: Nespavosť , 30-ročný muž
(213x, Dagmar, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.082)
Re: Nespavosť , 30-ročný muž
(295x, Jara, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.080)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(347x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.079)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(335x, Jara, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.077)
Tetanovka
(658x, Anna, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.075)
Re: Nespavosť , 30-ročný muž
(454x, Majka, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.074)
RE: Concor cor
(492x, Ema, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.073)
astma bronchiales
(206x, Maria, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.072)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(360x, Dagmar, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.071)
RE:MR - vysvetlenie
(393x, Jana, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.070)
Vybielenie mostika
(270x, Kristina, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.068)
Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(515x, Kybic, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.067)
Re: Driclor a potenie
(346x, Kristina, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.066)
umely klbik
(297x, anka, zo dňa 27.09.2009, číslo príspevku 198.065)
Re: Predkožka
(202x, Max, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.063)
Re: VYRAZKY
(211x, Max, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.062)
Re: EKG - vysvetlenie
(441x, gika, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.061)
Re: Liečba e coli v pošve u detí.
(227x, Ivan, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.060)
Re: bolest hlavy po cviceni
(190x, Andrea, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.058)
Re: Oči
(180x, Jarmila, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.057)
Re: Otazka - priatelka a antikoncepcia
(250x, Elena, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.054)
Re: trema
(322x, zuzka, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.051)
Re: brucha bolesti vpravo
(335x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.050)
Re: stale na WC
(245x, Dagmar, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.049)
Re: maly zavislacik
(313x, Babusa, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.048)
trema
(238x, zuzana kurejova, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.047)
Re: benzin a clovek
(220x, Lenka, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.046)
Re: liecba pijavicami
(225x, s., zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.045)
VYRAZKY
(256x, BARBARA, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.044)
Re: stale na WC
(249x, Milka, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.041)
Re: depresia v klimaktériu
(318x, Dagmar, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.040)
Re: benzin a clovek
(315x, Max, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.038)
benzin a clovek
(294x, Dara, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.037)
Re: Otazka - priatelka a antikoncepcia
(256x, Max, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.035)
Re: Retrobulbárne hypoechogénny útvar
(711x, Erin, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.034)
Retrobulbárne hypoechogénny útvar
(649x, Esther, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.033)
depresia v klimaktériu
(393x, Martina, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.032)
Otazka - priatelka a antikoncepcia
(360x, Milan, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.031)
Re: EKG - vysvetlenie
(394x, Pavel, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.030)
Re: maly zavislacik
(313x, j, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.029)
Re: maly zavislacik
(370x, j, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.028)
Re: Liečba e coli v pošve u detí.
(289x, Max, zo dňa 26.09.2009, číslo príspevku 198.027)
Liečba e coli v pošve u detí.
(312x, Gabriela K., zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.026)
Re: brucha bolesti vpravo
(253x, wewe, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.025)
brucha bolesti vpravo
(314x, betkaduricova@post.sk, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.024)
Re: nechcem kojit
(276x, alena, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.023)
Re: concor COR
(133x, Pavol, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.022)
Re: podbruško kríže
(194x, Dagmar, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.021)
Re: podbruško kríže
(197x, janka, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.020)
Re: Nervozita
(330x, zuzka, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.019)
Re: enterococcus faekalis
(474x, Dagmar, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.018)
Re: velmi dlhy cyklus
(286x, Dagmar, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.017)
Re: Sclerosis multiplex , Kurtzkeho skala 6,5
(235x, Hajka, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.016)
Re: velmi dlhy cyklus
(248x, k1357, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.015)
Re: nechcem kojit
(290x, Iwy, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.014)
liecba pijavicami
(265x, Kika, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.013)
Re: Sclerosis multiplex , Kurtzkeho skala 6,5
(193x, Maja, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.012)
Re: Sclerosis multiplex , Kurtzkeho skala 6,5
(183x, Perla, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.011)
Nervozita
(340x, tajka, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.010)
Prolaps Mi chlopne, trachykardia
(430x, Eva, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.009)
Re: podbruško kríže
(235x, Dagmar, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.008)
Re: podbruško kríže
(172x, Dagmar, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.007)
Re: Zbavený svojprávnosti
(209x, K, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.006)
Re: maly zavislacik
(280x, Dagmar, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.005)
Re: maly zavislacik
(320x, pre Babusu, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.004)
Re: maly zavislacik
(410x, Babusa, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.003)
Re: podbruško kríže
(187x, Maja, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.002)
Re: podbruško kríže
(189x, zuzka, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.001)
Re: EKG - vysvetlenie
(422x, gika, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 198.000)
Re: velmi dlhy cyklus
(280x, veronika, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.999)
Re: slinná žlaza
(208x, vlado53, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.998)
Driclor a potenie
(436x, sharon, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.996)
Re: concor COR
(198x, Ivan, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.995)
slinná žlaza
(204x, Nela, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.994)
Re: maly zavislacik
(364x, j, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.993)
podbruško+kríže
(291x, Janka, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.992)
Re: concor COR
(146x, Erika, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.990)
Re: concor COR
(178x, Ivan, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.989)
Re: concor COR
(190x, Erika, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.988)
Re: concor COR
(197x, Vlado, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.984)
Re: concor COR
(197x, Vlado, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.982)
svrbenie pokožky na nohách
(246x, miminuska, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.980)
Re: maly zavislacik
(333x, Zuzana, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.978)
Re: Vírus?
(141x, Ivan pre Danielu, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.977)
Re: maly zavislacik
(129x, alena, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.976)
Re: magnézium
(2.767x, Gregor - gnovy@zoznam.sk, zo dňa 25.09.2009, číslo príspevku 197.975)
Re: velmi dlhy cyklus
(309x, hanna., zo dňa 24.09.2009, číslo príspevku 197.974)
velmi dlhy cyklus
(343x, Veronika, zo dňa 24.09.2009, číslo príspevku 197.972)
magnézium
(445x, wewe, zo dňa 24.09.2009, číslo príspevku 197.971)
Re: Kolonoskopické vyšetrenie v anestéze
(309x, Majka pre Zuliku, zo dňa 24.09.2009, číslo príspevku 197.970)
Re: bolest hlavy po cviceni
(197x, Lu , zo dňa 24.09.2009, číslo príspevku 197.969)
Strana č.
< späť
tam >