Časová postupnosť 228436 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: Minerály a iné prvky.
(252x, Ivan, zo dňa 23.09.2009, číslo príspevku 197.850)
Re: velmi silna nadcha-babatko
(268x, Ivan , zo dňa 23.09.2009, číslo príspevku 197.849)
Re: menopauza
(284x, danielka, zo dňa 23.09.2009, číslo príspevku 197.848)
Re: Minerály a iné prvky.
(235x, František, zo dňa 23.09.2009, číslo príspevku 197.847)
Re: velmi silna nadcha-babatko
(252x, Babusa, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.846)
Re: velmi silna nadcha-babatko
(244x, Eva, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.845)
Re: velmi silna nadcha-babatko
(255x, Babusa, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.844)
Re: zub a hnisavý vačok :-(
(225x, Eva, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.843)
Re: velmi silna nadcha-babatko
(262x, Eva, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.842)
Re: Nevera
(176x, Babusa, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.841)
svrbivé vyrážky v tehotenstve
(400x, Bianka, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.840)
Re: kútik úst - dvojročné dieť
(284x, Zora pre Ivana!!!!, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.839)
pre gastroenterologa-laktaza?
(305x, slavo, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.836)
Re: Padajúce vlasy S.O.S.
(300x, Dagmar, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.835)
Hlava
(426x, Jaja, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.834)
Re: Padajúce vlasy S.O.S.
(274x, Peťka, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.833)
Re: concor COR
(201x, janka, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.832)
Re: zub a hnisavý vačok :-(
(281x, xanti, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.831)
Re: Nevera
(167x, Dagmar pre Babusu, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.830)
Re: velmi silna nadcha-babatko
(208x, Jara, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.828)
Re: Nevera
(128x, Lu - dodatok, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.827)
Re: Nevera
(136x, Lu , zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.825)
Re: Nevera
(188x, Zuzana, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.823)
Re: Nevera
(155x, Babusa, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.819)
Re: loziskova lezia
(861x, gabca pre vlada, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.818)
Re: liecba mykozy
(224x, Dagmar, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.817)
Re: Nevera
(152x, Dagmar pre Babusu, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.816)
Re: Svalové problémy a slabost
(212x, zuzka, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.815)
velmi silna nadcha-babatko
(334x, witchie, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.814)
Re: bolesť semenika a podbruška
(293x, Ján, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.813)
Re: liecba mykozy
(268x, Ján, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.812)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(251x, Maja x, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.810)
Re: loziskova lezia
(3.157x, Vlado, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.808)
Re: Nevera
(183x, pre marcelku od silvie, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.807)
Re: Bolesť tela
(234x, Jana, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.806)
Re: Nevera
(204x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.804)
Re: loziskova lezia
(440x, gabca pre dagmar, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.802)
Re: Nevera
(150x, Jara pre Dagmar, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.801)
Re: Nevera
(169x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.799)
Re: Nevera
(180x, Dagmar-dodatok, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.798)
Re: Nevera
(183x, Jara , zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.797)
Re: Nevera
(234x, Jozef, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.795)
Re: dehydratácia
(159x, Jara, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.793)
Re: loziskova lezia
(775x, gabca, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.792)
Re: Nevera
(281x, Marcela, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.791)
Rontgen hlavy?
(285x, Hanka, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.790)
Re: Nevera
(219x, Mirka pre silviu, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.789)
Re: Nevera
(228x, Dagmar pre Jozefa, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.788)
Re: menopauza
(319x, Eva, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.787)
Re: Nevera
(255x, Jozef, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.786)
Re: Nevera
(285x, Marcela, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.782)
zub a hnisavý vačok :-(
(349x, Ľubica, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.781)
Re: Nevera
(293x, Dagmar, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.780)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(327x, Juraj, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.779)
liecba mykozy
(312x, Katarina, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.776)
Re: Nevera
(270x, pre elenu, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.774)
Re: Nevera
(228x, silvia, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.773)
Re: Svalové problémy a slabost
(224x, Jana38, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.772)
Re: loziskova lezia
(456x, Ivan, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.771)
Re: Nevera
(317x, elena, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.770)
Re: loziskova lezia
(446x, jano25, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.768)
Nevera
(596x, silvia, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.767)
Re: dehydratácia
(183x, Petra, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.766)
dehydratácia
(211x, saska, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.765)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(361x, Mária, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.764)
Re: zapal moč. mechura. Ivan poraď
(293x, Ivan, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.763)
Re: loziskova lezia
(488x, Ivan, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.762)
Re: kútik úst - dvojročné dieť
(329x, Ivan, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.761)
hrčky v semene
(431x, mates, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.760)
Re: kútik úst - dvojročné dieť
(316x, Laura, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.759)
bolesť semenika a podbruška
(359x, majo, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.758)
loziskova lezia
(1.183x, jano25, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.757)
Svalové problémy a slabost
(275x, Tajnai Miroslav, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.756)
Re: kútik úst - dvojročné dieť
(306x, Lilla, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.755)
Re: depresia?
(182x, Dominika, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.754)
Re: stale na WC
(277x, daniela, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.753)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(258x, Elena, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.752)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(315x, Elena, zo dňa 22.09.2009, číslo príspevku 197.751)
Re: Bolesť tela
(204x, Kaja, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.750)
Re: bolesti chrbtice
(241x, Nika pre Juraja a Marco, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.749)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(371x, Nika, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.748)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(272x, Dagmar, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.747)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(376x, Maja x, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.746)
Re: Divne pocity
(253x, Dada, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.745)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(277x, Dagmar, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.744)
Re: zapal moč. mechura. Ivan poraď
(300x, slovačik, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.743)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(324x, Erin, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.742)
Re: krče v okoli pupka a plynnatosť
(290x, dana, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.741)
Re: Ultrazvuk obličiek a bolesť
(325x, Ivan, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.740)
Re: zapal moč. mechura. Ivan poraď
(314x, Ivan, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.739)
Re: stale na WC
(271x, Dagmar, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.738)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(361x, Dagmar , zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.737)
Re: zapal moč. mechura. Ivan poraď
(324x, slovačik, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.736)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(329x, Maja x, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.735)
stale na WC
(366x, nana, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.734)
Re: menopauza
(301x, danielka, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.733)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(375x, Maja x, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.732)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(391x, zuzka, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.731)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(379x, Dagmar, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.730)
Re: Samovražda ako vedľajší účinok?
(340x, Maja x, zo dňa 21.09.2009, číslo príspevku 197.729)
Strana č.
< späť
tam >